Trzymaj Formę

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

21 maja 2020

Odwołanie XIV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!"

Szanowni Państwo,

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie informuje, że XIV edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!" w roku szkolnym 2019/2020 została odwołana decyzją organizatorów, tj. Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców, ze względu na zawieszenie prowadzenia w szkołach zajęć dydaktyczno-wychowawczych w związku z ogłoszoną na terenie kraju epidemią wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2.

Ponadto na podstawie § 8 Regulaminu Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”, Komitet Organizacyjny Konkursu, w skład którego wchodzą Główny Inspektor Sanitarny oraz Dyrektor Generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców, podjął decyzję o odwołaniu realizacji Konkursu w roku szkolnym 2019/2020 ze względu na zawieszenie prowadzenia w szkołach zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Programu.

Czytaj więcej o: Odwołanie XIV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!"
Przejdź do - TRZYMAJ FORMĘ
16 marca 2016

TRZYMAJ FORMĘ

Program „Trzymaj Formę!” jest programem edukacyjnym w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad  zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Trzymaj formę! To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu: propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną

Czytaj więcej o: TRZYMAJ FORMĘ